کارگاه آنلاین آموزش جوملا (ورود به بازار کار)

کارگاه آنلاین آموزش جوملا (ورود به بازار کار)

بعد از مدت‌ها و پایدار شدن نسخه‌ی ۴ جوملا، تصمیم بر این شد که یک دوره‌ی آنلاین آموزش سیستم مدیریت محتوای جوملا با آخرین نسخه‌ی جوملا برگزار شود. این دوره با توجه به نیازسنجی‌هایی که در بازار کار جوملا شناسایی شده است برگزار می‌شود و پس از پایان دوره کاربران می‌توانند به راحتی یک وب سایت کاربردی با این سیستم مدیریت محتوا طراحی کنند

حدود ۲ سال از انتشار نسخه‌ی جوملا ۴ می‌گذرد و این موضوع باعث شده است که کاربران زیادی از نسخه‌های قبلی جوملا به نسخه‌ی جدید مهاجرت کنند. از این رو نبود آموزش لازم در این حوزه باعث عقب نشینی برخی از طراحان وب سایت شده است. این دوره به زبان ساده جوملا ۴ را به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای محبوب آموزش می‌دهد.

این کارگاه بصورت آنلاین در پلتفرم‌ وبینار اسکای روم با ظرفیت ۲۵ نفر در روز‌های دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار خواهد شد.

سرفصل‌های کامل این دوره از اینجـــــا قابل مشاهده است. کاربران پس از اتمام دوره، علاوه بر دریافت ۸ افزونه‌ی کاربردی جوملا به ارزش ۳۰۰ دلار، در بخشی به عنوان پشتیبانی عضو خواهند شد که می‌توانند سوالات، مشکلات یا پیشنهادات خود را ارايه کنند.

افراد مستعد در صورت موافقت می‌توانند به عنوان همکار در کنار ما حضور داشته باشند.

اگر به هر دلیلی امکان و شرایط پرداخت شهریه را ندارید با ما تماس بگیرید

کدام دوره برای شما جذاب تر است؟
نام کاربری و رمز عبور شما، توسط «جوملا کالج» جهت استفاده از پشتیبانی برای شما ایجاد می‌شود. در صورتی که در دوره‌ی آموزشی شرکت کرده باشید، از طریق فرم تماس با ما درخواست ایجاد حساب کاربری را ارسال کنید