دوره‌ی آنلاین آموزش مقدماتی جوملا

58clone_joomlabasic
تعداد جلسات
۸ جلسه
زمان هر جلسه
۲ ساعت
نوع رویداد
  • غیرحضوری
روزهای برگزاری
  • دوشنبه‌ها
  • چهارشنبه‌ها
تاریخ شروع
۱ شهریور ۱۴۰۲
تاریخ پایان
۲۹ شهریور ۱۴۰۲
ظرفیت
۲۵ نفر

محل برگزاری


بصورت آنلاین و غیر حضوری


دبیرخانه: 09191814062

ویدیو‌ها پس از اتمام هر جلسه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد

راهنمای ثبت نام دوره
شرایط و قوانین ثبت نام در دوره
Banner2

دوره‌ی آنلاین آموزش مقدماتی جوملا

توضیحات «دوره‌ی آنلاین آموزش مقدماتی جوملا»

جوملا یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتواست که سایت‌های بسیار زیادی با این نرم افزار تحت وب پیاده سازی شده است. نبود آموزش صحیح و منابع آموزشی فارسی در دسترسی باعث شده که این نرم افزار در کشور با کاهش مخاطب روبرو شود. همین موضوع باعث شده که با تغییر روند آموزشی و تبدیل آن به یک دوره‌ی ترمی، مفاد آموزشی بیشتری را به کاربر ارائه دهیم و در این فرصت آموزشی بصورت پروژه‌ای کاربران را با نقاط مثبت این نرم افزار آشنا کنیم.
پس از اتمام دوره‌ی آموزشی کاربران می‌توانند از طریق سامانه‌ی پاسخگویی جوملا کالج، مشکلات خود را در زمینه‌ی طراحی وب سایت و نرم افزار جوملا بصورت آنلاین عنوان کنند تا توسط مدرس پاسخ داده شود.
همچنین فراگیران می‌توانند پس از آزمون پایانی و قبولی در دوره، بصورت آنلاین مدرک خود را استعلام بگیرند.

سرفصل‌های «دوره‌ی آنلاین آموزش مقدماتی جوملا»

این دوره‌ی آموزشی به یادگیری طراحی وب سایت به کمک سیسنم مدیریت محتوای جوملا می‌پردازد. در چند جلسه‌ی ابتدایی، مقدمات طراحی وب سایت آموزش داده شده و در ادامه مراحل نصب و پیاده سازی یک وب سایت با جوملا آموزش داده می‌شود. این دوره برای افرادی که مواجه‌ای با طراحی وب سایت نداشتند مناسب است. این دوره به منظور ورود افراد به بازار کار تهیه و برنامه ریزی شده است.
نمایش کامل سرفصل‌های «دوره‌ی آنلاین آموزش مقدماتی جوملا»

میلاد صفاجوی - مدرس «دوره‌ی آنلاین آموزش مقدماتی جوملا»

از سال ۸۵ کار وب را شروع کرده و سال ۸۸ به تیم "جوملا فارسی" - توزیع کننده معتبر جوملا به زبان فارسی – پیوست. بعد از مدتی به عنوان بنیان‌گذار زبان دری در جوملا، "جوملا پرژن" را راه‌اندازی کرد. طراحی رابط کاربری، طراحی سایت و طراحی تجربه کاربری تخصص‌های اصلی او هستند. از جمله تخصص‌های کمکی میلاد صفاجوی می‌توان به "سئو" و "دیجیتال مارکتینگ" اشاره کرد که او در کنار طراحی‌ از آن‌ها استفاده می‌کند. او در سال ۱۳۹۱ اولین کسب‌و‌کار واقعی خود را در پارک علم و فناوری استان قزوین با هدف توسعه‌ی آموزش الکترونیکی راه اندازی کرد. سال ۱۳۹۶ فعالیت‌ خود را در حوزه‌ی تبلیغات توسعه داد و برند آرتوبیت را پایه‌ریزی کرد
بیشتر بشناسید

بزودی ثبت نام دوره‌ی جدید آغاز می‌شود

کدام دوره برای شما جذاب تر است؟
نام کاربری و رمز عبور شما، توسط «جوملا کالج» جهت استفاده از پشتیبانی برای شما ایجاد می‌شود. در صورتی که در دوره‌ی آموزشی شرکت کرده باشید، از طریق فرم تماس با ما درخواست ایجاد حساب کاربری را ارسال کنید